Vyhledat:

NOVINKY E-MAILEM:

Detaily této služby

Pro zasmání

Naskočí policajt do tramvaje a zařve: "Sledujte ten taxík!"
Aplikace

Seznam aplikací vytvořených pro 32bit OS Windows

Kolik já jsem už vlastně vytvořil programů? No, to nevím, ale určitě jich je hodně. Zde je stručný popis těch mých oblíbených a užitečných.

Program Varhanní nástroje (verze 2.3)

Varhanní nástroje

Této aplikaci se věnuji na speciálních stránkách. Zde je adresa:

Zde najdete podrobný popis vlastností, obrázky a také plnou verzi ke stažení. Dovíte se ale i celou řadu zajímavostí o varhanách.

D3D studio

D3D studio

Program, který slouží k prohlížení 3D objektů. Dovede je otáčet, měnit jejich velikost a textury. Lze vytvářet zajímavé animace 3D objektů.

PC talker

PC talker

Co takhle pokecat si s počítačem? Program má velkou širokou slovní zásobu a vhodně reaguje na vaše věty. Když se chci pobavit, tak si spustím můj PC talker. :-)

SMSsender

SMSsender

Program pro odesílání SMS. Dovede odstranit diakritiku. Umí také odesílat e-maily a to i v hromadné formě. Odešle jeden e-mail klidně 100krát. Jinak je to jednoduchý a přehledný prográmek.

Kódování

Kódování

Velmi snadno ovladatelné šifrování textu. Stačí zadat klíč, počet opakování a text je zakódován. Program obsahuje ještě celou řadu speciálních funkcí (vložení matoucích znaků, řádků, převrácení řádků, řetězců, ...). Umí zašifrovat i více souboru najednou.

Zeměpis

Zeměpis

Jeden z mých prvních programů, který obsahuje informace o některých evropských státech - jejich vlajky, obrázky, nejrůznější údaje, atd.

Knihovna

Knihovna

Knihovna je program shromažďující textové údaje, které jsou tříděny do knih a kapitol. Má vlastní textový editor, jednoduché ovládání a příjemné uživatelské rozhraní.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat