Vyhledat:

NOVINKY E-MAILEM:

Detaily této služby

Pro zasmání

Jdou dva policajti na obchůzku, když tu jeden povídá: "Koukej, chcíplej pták!" Druhý policista si zacloní rukou oči, vzhlédne k nebi a povídá: "Kde?"
Aplikace

Seznam aplikací vytvořených pro 32bit OS Windows

Kolik já jsem už vlastně vytvořil programů? No, to nevím, ale určitě jich je hodně. Zde je stručný popis těch mých oblíbených a užitečných.

Program Varhanní nástroje (verze 2.3)

Varhanní nástroje

Této aplikaci se věnuji na speciálních stránkách. Zde je adresa:

Zde najdete podrobný popis vlastností, obrázky a také plnou verzi ke stažení. Dovíte se ale i celou řadu zajímavostí o varhanách.

D3D studio

D3D studio

Program, který slouží k prohlížení 3D objektů. Dovede je otáčet, měnit jejich velikost a textury. Lze vytvářet zajímavé animace 3D objektů.

PC talker

PC talker

Co takhle pokecat si s počítačem? Program má velkou širokou slovní zásobu a vhodně reaguje na vaše věty. Když se chci pobavit, tak si spustím můj PC talker. :-)

SMSsender

SMSsender

Program pro odesílání SMS. Dovede odstranit diakritiku. Umí také odesílat e-maily a to i v hromadné formě. Odešle jeden e-mail klidně 100krát. Jinak je to jednoduchý a přehledný prográmek.

Kódování

Kódování

Velmi snadno ovladatelné šifrování textu. Stačí zadat klíč, počet opakování a text je zakódován. Program obsahuje ještě celou řadu speciálních funkcí (vložení matoucích znaků, řádků, převrácení řádků, řetězců, ...). Umí zašifrovat i více souboru najednou.

Zeměpis

Zeměpis

Jeden z mých prvních programů, který obsahuje informace o některých evropských státech - jejich vlajky, obrázky, nejrůznější údaje, atd.

Knihovna

Knihovna

Knihovna je program shromažďující textové údaje, které jsou tříděny do knih a kapitol. Má vlastní textový editor, jednoduché ovládání a příjemné uživatelské rozhraní.

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde